Ã–VRIGT / Vapen & Militaria / Värja 17516212

nr 1751 6212

Värja

längd: 87 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 december 2025
kl 18:51:51

12/12 16:09:41 1      100 kr
15/12 16:33:20 2      Vinnande bud